שמנים אתרים

בואו למצוא איזה שמן אתרי מתאים לכם – מרפא את הגוף או מעניק שלווה ורוגע.

שמן אתרי הוא כלי טיפולי נפלא. ביכולתם של השמנים האתרים לסייע ולתמוך במערכת החיסון, לשנות לעורר ולתמוך במצבי רוח, פחדים ועצבות. השמנים האתרים נספגים בשלוש דרכים למחזור הדם:

  • בעיסוי
  • בהרחה – באמצעות מפיץ ריח חשמלי או מפיץ ריח עם נר
  • בשתיה

השמנים האתרים מחלחלים למחזור הדם ופועלים כמו תרופה לכל דבר. רק שהפעם, זוהי תרופה טבעית היוצרת שיתוף פעולה והזנה עם ובין מערכות הגוף השונות והמערכת העיצבית. תחושה של שלווה נוכחות רוגע ונעימות הם חלק מהחוויה.

השמנים האתרים מעצימים זרימת דם וחמצן לשרירים מכווצים, מרפאים דלקות במפרקים, מעצימים תחושת נינוחות שלווה ורועה, מפחיתים תחושות פחד ועוד ועוד. בטיפולי העיסוי הרפואי אני משלבת אותם תמיד בהתאם לבעיה או למצב רוחו של המטופל. הם לא רק משפיעים לטובה על המטופל אלא גם עלי 😊

כל השמנים האתרים טהורים וטבעיים, ללא חומרים משמרים, כימיקליים או חומרי צבע וריח ובמחיר שווה לכל כיס. בחנות הקליניקה תוכלו לרכוש מפיצי ריח יפייפים ולהשתמש בהם יחד עם השמנים, בבית, בסלון, חדר שינה, חדר ילדים או מטבח.

מוזמנים להגיע לקליניקה ולבחור את השמן האתרי המתאים לכם או לבן/בת משפחתכם ולקבל הצעות לבלנדים מצויינים שיעזרו לכם ולבני המשפחה. במצבים של מתח, לחץ, כאבי ראש, מגרנות, כאבי שרירים, דלקות מפרקים, בלנדים לילדים ומבוגרים עם קשב וריכוז (ADD, ADHD) ועוד ועוד.

לפרטים ותאום הגעה 054-3178911