סדנת ריפוי חוייתית עם קערות טיבטיות וגונג

מחפשים דרך לשחרר את כל הלחץ והסטרס היומיומי?
למצוא את השקט בתוככם ולקבל טיפול עמוק לגוף ולנפש?
מוזמנים להצטרף אל אברהם בן-אור לסדנת צלילים קסומים עם קערות טיבטיות.

הקערות הטיבטיות הינן כלי נגינה מיוחד, המשמש לריפוי ושינוי מצבי תודעה. הקערה הטיבטית עשויה מסגסוגת של 7 מתכות המפיקה צלילים מעודנים הפועלים על גופינו הפיזי, המנטלי והרוחני, ועל ידי השפעה על גלי המח ותאי הגוף מעוררים את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף. 

בסדנא זו תכירו שיטת טיפול קסומה אשר מקורה בתורה טיבטית עתיקה המבוססת על תדר הצליל. תלמדו לחוש את תדר הצליל ותחוו אותו זורם בגופכם בניגון ריפוי קבוצתי בקערות טיבטיות.

בזמן הסדנה יחדרו ויברציות הצליל אל גופכם הפיזי והאנרגטי, יפוגגו חסימות פיזיות (כגון: כאבים) רגשיות, נפשיות ורוחניות, ויאזנו בין כל רמות האנרגיות בגוף, ועל ידי כך יאפשרו לגוף שלכם לרפא את עצמו מבעיות רבות ולהגיע לשלווה ולרגיעה. הצלילים יעטפו את הגוף ברכות מפנקת ואט אט ינסכו שלווה בתאי הגוף ובגלי המח. לאחר מספר דקות של ניגון אתם תחוו מעבר למקום שליו חמים ועוטף, בזמן שגופכם ימשיך לקבל את ויברציות הצלילים הקסומים והמופלאים של הקערות. בזמן הטיפול ינגן המטפל עם הקערות מסביב לכם ואף יניח קערות על גופכם כך שהצלילים יעטפו ויכנסו פנימה לגוף.

 הסדנא מחולקת לשני חלקים :

– בחלק הראשון: הסבר על הקערות הטיבטיות ואופן עבודתן
– בחלק השני: חווית הצלילים – אתם תשכבו בנוחיות על מזרונים רכים בחלל נעים, מוחשך ורחב ידיים ותחוו את רטטי הקערות מסביבכם ועל גופכם בזמן שמונחת עליהם קערה.

הסדנה מועברת על יד אברהם בן-אור – מטפל הוליסטי רב תחומי מנחה סדנאות קורסים ותהליכי מודעות ברפואה הוליסטית. מומחה בטיפול עבודה וניגון עם הקערות הטיבטיות.

מחיר: 180 ש"ח למשתתף. משך הסדנה כשעתיים
*יש להגיע בבגדים נוחים וקלים
*המפגש פתוח לקהל הרחב (החל מגיל 15)
*המפגש מותנה במינימום משתתפים
*המפגש מותאם להנחיות משרד הבריאות, בחלל רחב, מרחק בין משתתפים, לקבוצה של עד 10 משתתפים.
*שתיה חמה וקרה תוגש במקום

להרשמה: 054-3178911